Darmowe wzory tatuaży

Z pewnością często szukasz wspaniałych okazji i wszelkich sposobów, które zaoszczędzą twoje pieniądze. W erze popularności internetu, wiele osób rozgląda się za darmowymi wzorami tatuaży właśnie za pomocą tego źródła informacji. Być może fakt, że coś jest bezpłatne, decyduje często o tym, że się na to decydujesz.

Przecież darmowy projekt tatuażu wydaje się o wiele lepszym rozwiązaniem, niż płacenie sporej sumy pieniędzy w studiu tatuażu. Pomyślisz, że to proste i oczywiste – sam naszkicujesz lub dostarczysz gotowy wzór tatuażyście i zapłacisz tylko za usługę tatuowania.

Jeśli jednak głębiej się nad tym zastanowisz, może zaczniesz mieć wątpliwości, czy darmowe wzory są rzeczywiście cokolwiek warte. Przecież przeobrazić się one mają w trwały rysunek na twoim ciele… Oczywiście fakt, że nie musisz nic za nie płacić jest dużym plusem, jednak czy rzeczywiście właśnie taki wizerunek ma do końca życia ozdabiać twoją skórę?  Czy zastanowiłeś się, jak twój tatuaż będzie odebrany przez rodzinę i przyjaciół, kiedy powiesz im, że jego projekt pochodzi z darmowych internetowych szablonów? Każdy, komu pokażesz tatuaż, będzie pewnie chciał wiedzieć, jakie ma on znaczenie i kto wykonał dany projekt. Czy będziesz w stanie udzielić takich informacji? Nie chodzi już o to, co o twoim tatuażu pomyślą inni. Ważne, aby trwała ozdoba ciała była dla ciebie czymś wyjątkowym i znaczącym.

Znasz z pewnością powiedzenie „dostajesz to, za co zapłacisz” – możesz to odnieść także do korzystania z darmowych wzorów tatuaży. Pomimo faktu, że w internecie dostępne jest tysiące bezpłatnych szablonów, jedynie niewiele z nich jest godnych uwagi. Większość internetowych wzorów charakteryzuje się bardzo słabą jakością. Dlatego właśnie lepszym pomysłem jest, aby wykonanie projektu tatuażu zlecić profesjonalnemu artyście mającemu doświadczenie w branży.

Osoby, które skorzystały z darmowych wzorów powiedzą ci pewnie, że tatuaże są bardzo drogie i nie mogli sobie pozwolić na zamówienie oryginalnego wzoru u artysty. Inni powiedzą, że chociaż mieli koncepcję na swój tatuaż, studio odrzuciło propozycję, gdyż nie przyjmuje takich zleceń. Chociaż część z wyżej wymienionych tłumaczeń może być prawdziwa, osobiście uważam, że nie ma lepszego sposobu, niż zamówienie projektu u profesjonalnego tatuażysty.
Wiele osób domyśla się, że autorami darmowych wzorów są osoby, które nie mają zbyt wiele wspólnego z profesjonalną sztuką tatuażu. W większości przypadków takie projekty są wykonane przez osoby, które chcą szybko zarobić trochę pieniędzy. Z darmowymi wzorami nie mają raczej nic wspólnego profesjonalni tatuażyści. Wystarczy spojrzeć na dany projekt, by przekonać się, że nie charakteryzuje się on najwyższą jakością. Bezpłatne wzory mają zazwyczaj wątpliwą jakość i marnie wykonane kontury, a praca często wygląda tak, jakby była wykonana za pomocą nieprofesjonalnego programu graficznego. Z pewnością nie chcesz, aby taka „sztuka” zdobiła twoje ciało przez kolejne długie lata…

Jeśli spędziłeś dużo czasu szukając w internecie odpowiedniego wzoru, może udało ci się znaleźć kilka charakteryzujących się wysoką jakością wykonania. Oczywiście, istnieją darmowe projekty, które są całkiem dobre i profesjonalne, jednak poszukiwania takich mogą zająć ci naprawdę szmat czasu.

 

Najlepiej, jeśli masz  już ogólną koncepcję i będziesz przeglądał strony z bezpłatnymi projektami pod tym kątem. Jest szansa, że po pewnym czasie znajdziesz coś odpowiedniego. Jednak pamiętaj – zawsze upewnij się, że darmowy wzór tatuażu jest wysokiej jakości i dopiero jeśli tak jest, zdecyduj się ostatecznie na wykonanie pracy na twoim ciele.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: