Tatuaże na plecach

Ciało kobiety kryje w sobie wiele miejsc, które można uznać za niezwykle zmysłowe. Chociaż różnie wygląda to u poszczególnych kultur, często za jedne z najbardziej seksualnych stref uznaje się kark oraz dolne części pleców. Nie jest zatem trudno zrozumieć, dlaczego część pleców bezpośrednio nad pośladkami jest bardzo chętnie tatuowana, a ozdoby na tej partii ciała stają się coraz bardziej popularne.

Mimo że kobiety mogą wybierać spośród wielu miejsc, na których mogą zrobić sobie tatuaż, dolne partie pleców są jednym z najbardziej erotycznych i zmysłowych stref. Co ważne, tatuaże tam wykonane można dosyć łatwo zakryć, co jest dużym ułatwieniem dla osób nie mogących eksponować takich ozdób w pracy. W przeciwieństwie do innych części ciała, dół pleców można z powodzeniem przykryć koszulką, bluzką lub sukienką. Dzięki temu, możesz pokazywać swój tatuaż tylko wtedy, kiedy tego chcesz.

Na zwiększenie popularności tego rodzaju tatuażu wpłynął właśnie fakt, że można je łatwo wyeksponować i zakryć. Kobiety lubią wybierać ozdoby tej partii ciała ze względu na ich zmysłowy charakter. Kiedy właścicielka takiej ozdoby poinformuje o niej mężczyznę, jego wyobraźnia na pewno zostanie skutecznie pobudzona. Tatuaże dolnych partii pleców niewątpliwie pomagają w uwodzeniu. Zazwyczaj są wykonane w okolicach talii. Wielu mężczyzn lubi, kiedy spod bluzki widać efektowną ozdobę pleców. Dla kochanków taki rodzaj tatuażu może być niezwykle zmysłowym i seksownym sekretem, który dzielą tylko oni.

Różnorodne wzory i kształty tatuaży zachęcają, aby pokryć taką ozdobą cały obszar dolnych pleców. Przy tatuowaniu należy uwzględnić naturalne łuki ciała i idealnie wpasować wzór w te zmysłowe kobiece linie. Tatuaże dolnych partii pleców pomagają podkreślić ten jakże już sam w sobie zmysłowy fragment sylwetki, znany przede wszystkim ze swojej pobudzającej wyobraźnię i żądze zmysłowości.
Najbardziej popularne wzory tatuowane w okolicach talii i bioder to kwiaty, winogrona i gwiazdy. Świetnie prezentują się także kształty skrzydeł, które mogą rozciągać się na cały obszar dolnych partii pleców. Anioły, ważki i ptaki także są świetnym pomysłem na ozdobę tej partii kobiecego ciała. Artyści tatuażu często wykonują również ciekawe rysunki roślin. Dolne partie pleców są idealnym miejscem na wykonanie tatuażu, gdyż dają nieograniczone możliwości użycia wyobraźni.

Mimo że jest wiele możliwości i dostępnych wzorów, pamiętaj, aby wybrać taki, który będzie ci się podobał przez resztę twojego życia. Zawsze dokładnie przemyśl projekt wizerunku, nie sugeruj się tym, co jest modne czy dostępne w danej chwili. Powinieneś zagłębić się w znaczenie danego rysunku i zastanowić się, czy będzie pasował do ciebie przez długie lata życia. Najlepiej, aby sens danego tatuażu był dla ciebie aktualny i ważny zarówno dziś, jak i w przyszłości. Zawsze staraj się wybrać coś, co dokładnie odzwierciedla twoje przekonania, osobowość czy pochodzenie.

Zanim zdecydujesz się na zrobienie tatuażu dolnych partii pleców, przejrzyj dokładnie różne wzory i wybierz najlepszy dla siebie. Jeśli jednak nic konkretnego nie wpadnie ci w oko, zawsze możesz poprosić profesjonalnego artystę o wykonanie danego wizerunku na specjalne zamówienie. W ten sposób będziesz mógł cieszyć się tatuażem dokładnie takim, jaki sobie wymarzysz. Tatuaż na zamówienie jest droższy, jednak z pewnością wart swojej ceny – przecież będzie ci towarzyszył przez resztę twojego życia. Unikatowa, oryginalna ozdoba dolnych części pleców na pewno sprawi przyjemność tobie i zachwyci każdego, komu ją pokażesz.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: