Tatuaż – mój pierwszy raz

Od zawsze chciałem mieć jakiś tatuaż, który będzie dla mnie wiele znaczył i dzięki, któremu będę mogła jakiś wyróżnić się spośród tłumu. nigdy jednak nie chciałam, aby tatuaż rzucał sie w oczy albo jakoś szpecił mnie bo znajdował się w dziwnym miejscu.

Dlatego też zanim zrobiłam sobie tatuaż myślałam, bardzo długo nad tym jaki dokładnie wzór wybiorę. Zanim jednak zdecydowałam się na konkretny wzór tatuaży musiałam pokonać długą drogę przeglądania, szukania i analizowaniem najlepszych wzorów tatuaży.

Powiem szczerze. Szukanie tatuażu cale nie jest takie proste jakby się mogło to wydawać. Najpierw masz coś w głowie co wydaje Ci się całkiem dobrym pomysłem. ja od zawsze byłam zafascynowana motylami i ich pięknem. jako dziecko rysowałam je na kartkach i zawsze oglądałam filmy związane przyrodnicze z motylami.

Naturalne niejako więc było dla mnie
, że wybrałam wzór motyla na tatuaż. Dodatkowo tego typu wzór jest bardzo kobiecy, delikatny i piękny. Motyle od zawsze były symbolem kobiecości, piękna i tego jaka natura potrafi być wspaniała i jednocześnie przemijająca, bo i piękno motyla bardzo szybko przemija.

Z pozoru więc sprawa wydawała się bardzo prosta. Wybieram wzór motyla i taki tatuaż chcę mieć. niestety to nie był takie proste i zanim zrobiłam sobie konkretny tatuaż, musiałam przejść przez małe piekiełko z wybieraniem i poszukiwaniem odpowiedniego wzoru dla siebie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: