Tatuaż – ile kosztuje?

Kiedy zdecydujesz się na wykonanie tatuażu, staniesz przed niezwykle ważną kwestią, a mianowicie budżetem, który musisz na niego poświęcić. Przez długi czas tatuaże, zwłaszcza duże wizerunki, były bardzo drogą ozdobą ciała. Chociaż znajdziesz zapewne studio, które zaoferuje odpowiedni wzór i wykona go na twoim ciele za rozsądne pieniądze, wciąż będziesz musiał stawić czoła kilku ważnym decyzjom.

Zapewne, zanim zdecydujesz się na wykonanie tatuażu, będziesz się zastanawiał, ile taka usługa może kosztować. Chociaż tatuaż może wydać się bardzo drogi, na pewno nie jest poza zasięgiem twoich możliwości. Jeśli jesteś w 100% zdecydowany na stała ozdobę ciała, na pewno uzbierasz odpowiednią gotówkę. Nawet jeśli masz średnio płatną pracę, tatuaże wciąż są w zasięgu twojej ręki, jeśli będziesz oszczędzał pieniądze przez kilka miesięcy. W ten sposób będziesz przygotowany na ostateczną wizytę w studiu tatuażu.

W branży usług tatuowania ciała istnieje niepisana zasada
– dostajesz to, za co płacisz. Jeśli przyjdziesz do studia z własnym wzorem, koszt usługi będzie odpowiednio mniejszy (od kilkudziesięciu do kilkuset złotych za godzinę pracy). Jeśli chcesz, aby artysta zaprojektował dla ciebie unikalny wzór, będziesz musiał liczyć się z większymi wydatkami. W zależności od rozmiaru i umiejscowienia tatuażu, może to być nawet kilka tysięcy złotych. Nie przejmuj się jednak – jeśli nie chcesz pokryć tatuażem całego swojego ciała, z pewnością nie zbankrutujesz na usłudze tatuowania.
Najlepiej, jeśli najpierw znajdziesz odpowiednie studio i wzór tatuażu, a następnie zapytasz się o cennik usług. Zawsze zwracaj uwagę przede wszystkim na czystość i warunki sanitarne w danym lokalu. Powinieneś także porozmawiać z artystą, aby przekonać się jaką jest osobą, czy ma odpowiednie doświadczenie itp. Po tym nadchodzi odpowiedni moment, aby zapytać o ceny usług. Pamiętaj, że dobra jakość niemal zawsze idzie w parze z wyższą ceną. Nie ma sensu oszczędzanie na ozdobie, która będzie ci towarzyszyć przez resztę życia.

Z pewnością znajdziesz studio tatuażu, które wykona pracę za niezwykle niską cenę, jednak nigdy nie spiesz się z podjęciem decyzji i staraj się dowiedzieć o danej firmie jak najwięcej. Chociaż niska cena wydaje się niezwykle atrakcyjną perspektywą, jakość pracy może często pozostawiać dużo do życzenia. Studia tatuażu, które proponują wysokie ceny, najczęściej zatrudniają najlepszych artystów wykonujących świetne pod względem jakości tatuaże.

Jak tylko wybierzesz odpowiednie studio, a artysta zakończy swoją pracę, nie zapomnij o zostawieniu napiwku. Jeżeli będziesz wyjątkowo zadowolony z pracy tatuażysty, doceń jego starania w postaci podziękowania i wręczenia drobnej sumy pieniędzy. Artyści lubią być zachwalani, a napiwek może sprawić, że będą cię traktowali wyjątkowo szczególnie przy kolejnej wizycie w studiu.

Dla wszystkich kobiet, które są zainteresowane wiedzą jak zdobyć wymarzonego mężczyznę, który będzie nadawał się idealnie na męża:

Jak poderwać chłopaka na męża

Inny interesujący i bardzo praktyczny materiał o tym jak zdobyć dobry materiał na męża

Jak poderwać męża

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: